Uzaktan eğitim, artan yoğun iş temposu, maddi zorluklar, seyahat engeli ve kısıtlı zamandan kaynaklı kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur. Bu yöntem iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekândan bağımsız olarak bireylerin 7/24 eğitim almalarını sağlamaktır.

Saygın Akademi olarak yaşamlarını sürdürdükleri yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olan, mesai saatleri dışında alacakları eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişimine zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan dolayı vakit ayıramayan bireylerin, yada bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursları ile imkan sunmaktayız.

En son teknolojinin kullanıldığı uzaktan eğitim sertifika programlarında kursiyerlerimiz, eğitim materyallerine 7 gün 24 saat erişebilme imkânına sahiptir. Bu sayede eğitimler kursiyer tarafından istenildiği sayıda tekrar edilebilir. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkânı bulmaktadır. Bu gaye ile Saygın Akademi eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.

Saygın Akademi Eğitim Merkezi, 2019 yılında uzman eğitimciler tarafından kurulmuş, ”Eğitimde Kalite ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. Bu güne kadar yüzlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Saygın Akademi eğitimlerine bilgisayar, tablet yada telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekân kısıtlaması olmadan eğitim alabilirsiniz.